Už pri založení Parku tmavej oblohy Poloniny sme chceli vytvoriť tričká s logom parku. Napokon sme túto myšlienku oživili pri objave služby SHIRTINATOR.Spôsob návrhu trička priamo cez web sa nám zapáčil a tak sme to skúsili.Výsledok vidíte v našom e-shope.

Pomocou creatora priamo na stránke sme si tričko vytvorili, odoslali objednávku a už len netrpezlivo čakali na zásielku.

Po rozbalení nás výsledok milo prekvapil. Logo je zobrazené verne a aj farebné podanie je výborné. Výborná je taktiež kvalita potlače a samotných tričiek (100% bavlna s gramážou 190g/m2). Tričko je veľmi príjemné na nosenie.

Po týchto skúsenostiach nás napadlo, že by sme chceli tričká poskytnúť aj ďalším záujemcom a tak sme využili ponuku služby SHIRTINATOR a vytvorili si vlastný partnerský e-shop, kde si stačí len kliknúť a nechať si vyrobiť tričko v rôznych farebných prevedeniach a rôznych veľkostiach pre dámy aj pre pánov.

SHIRTINATOR sa neobmedzuje iba na tričká! Logo sa dá vytlačiť na množstvo praktických predmetov ako sú poháre, odznaky, mikiny, šiltovky a kopec ďalších. Všetky tieto „vecičky“ vrátane tričiek si možete kúpiť v našom „dar(k)čekovom e-shope“ a tým nás finančne podporiť v našej činnosti. Ďakujeme!

 меланет отзывкакую подобрать помадуДанильченко Юрий Харьков